Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

 

Takže už si to nemyslíme jen my.

Už si to myslí i Dominička,jak strašně "velká" star je.

Proč jinak by se fotila v tričku s nápisem "star"???

Ještě na záchodě,kde navíc nebyly samy!!! fuj!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:-)

(Lucie, 18. 11. 2009 18:03)

Bože, ty "D". Ty seš asi hodně Debilní, viď. Neznám Dominiku osobně, jenom z netu a to už pár roků, ale rozhodně je vidět, že to má hlavě v pořádku. To, že je oblíbená, hezká a bohatá nic neznamená. Kdyby se chovala jako kravka, tak neřeknu. Vy jí pouze závidíte, protože takové jako ona nikdy nebudete, tak se snažíte předhonit v anti blogách. Co kdyby ste radši zvedli tu svoji prdel a šli dělat něco trošku smysluplnějšího než vysedávat tady a pomlouvat lidi :-) Dominika si to taky musela vybudovat sama a rozhodně toho nedocílila sezením u počítače a vytvářením trapných sraček. Je mi 14, takže bych typla podobný věk jako ty (nepředpokládám, že by to tu vedla nějaká 20ka), ale tohle by mě fakt nikdy nenapadlo, to je ubohost. Jestli jsi blbá, tak v tom budeš pokračovat. Měj se :-)

Nechod sem!

(Autorka, 6. 9. 2009 21:36)

Hele,nevím,proč lezeš na antistranky,když neuctíváš jejich hlavní podstatu,děvče!!!Dominika Tě nebude drbat za ouškem za to,že ji tu "chráníš"...Tak se vzpamatuj a přihlaš se do Fanclubu Dominiky!Čau!

ˇˇ__ˇˇ

(_-EwůůlQa-_, 6. 9. 2009 21:29)

OMG.. !! Tričko s nápisem Star má každá druhá holka :D:D:D A co jako ..!! A já se s kámoškou taky fotila jen tak venku kde chodily lidi a jezdila dokonce i auta.. pane bože .. ta záviost k DOmče je už fkat uboháá ...:D:D

Též se směji..

(Autorka, 5. 9. 2009 16:21)

Ano,je to vtipné,jaká trapka může býti!

:Dheyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

(neřešte jméno, 5. 9. 2009 14:44)

:D:D:D:D